Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ИРМА

9.600,00 ден 8.600,00 ден

  • боја : венге / астра
  • материјал: иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 95/175/35см
  • не се монтира на зид
  • БЕСПЛАТНА МОНТАЖА И ДОСТАВА
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ИРМА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *