Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

КАРОЛИНА

14.790,00 ден

  • Боја бело + антрацит
  • Димензија: 250/181/35
  • ТВ комода : 161/110/35
  • Материјал Ламинирана иверка 18мм
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КАРОЛИНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *