Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

КАТРИН

2.560,00 ден

  • боја: комбинација ванге и астра
  • материјал: иверка 16мм; кант: 0.5мм
  • димензија ш/в/д: 120/50/60см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КАТРИН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *