Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

КЛАСИКО

24.800,00 ден 19.800,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка 18 мм ;
  • Боја : антика и алјаска
  • Лизгачки врати со орнаменти од медијапан
  • Огледало на вратата
  • димензија : 180/60/210 (ш/д/в)