Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

КРАФТ

16.590,00 ден

  • ш-2200мм/д-450мм/в-1800мм
  • тв комода: ш-1570мм/д-385мм/в-940мм
  • Ламинирана иверка со дебелина 18 мм
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРАФТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *