Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

КУБО Б 4

2.050,00 ден 1.899,00 ден

  • материјал: иверка 16мм, кант 0,5мм
  • димензија ш/в/д: 68/72/33 см
  • опција врата за кубо бетон боја 31/32 цена 499,00 ден
  • опција текстилна кутија 31/31/31 цена 299,00 ден
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУБО Б 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *