Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Кујна БЕНИ 120

9.600,00 ден11.990,00 ден

  • кабинет од иверка боја – венге
  • врати – благороден брест, бел даб или златен даб
  • материал: оплеменета иверка 16мм; кант: 0,45мм
  • термоплоча –мермер
  • долен ред шкафови: 411, 800
  • горен ред шкафове: 40, 80Р
  • термоплотна : 40см
  • термо грб : 180 см
  • (во цената не се вклучени ел. уреди, садопери и додатоци)
Clear
SKU: N/A Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кујна БЕНИ 120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *