Одбравте да купите :
All4Home

КУЈНА ЛУКС 200

19.440,00 ден24.300,00 ден

  • кујна ЛУКС 200 со вклучена работна термоплоча и постформинг врати
  • Кабинет од ламинирана иверка бела или венге.
  • Врати Лукс постформинг 18мм боја : сакраменто мат/сонома мат/сумела мат/кристал мат/црвено сјај/бело сјај.
  • Ногарки со можност на подесување на висината.
  • Метални рачки на вратите.
  • долен ред шкафови: 602, 411, 601Ф, 403
  • горен ред шкафови: 60, 40, 60А, 40
  • термоплоча: 200 см
  • Во цената не се електричните уреди и садоперот
Clear
SKU: N/A Category: