Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

КУЈНА ЛУКС 300

33.840,00 ден42.300,00 ден

  • кујна ЛУКС 300 со вклучена работна термоплоча и термогрб и постформинг врати
  • Кабинет од ламинирана иверка бела или венге.
  • Врати Лукс постформинг 18мм боја : сакраменто мат/сонома мат/сумела мат/кристал мат/црвено сјај/бело сјај.
  • Ногарки со можност на подесување на висината.
  • Метални рачки на вратите.
  • долен ред шкафови: 602, 201Б, 602, 411, 602, 602Ф
  • горен ред шкафови: 60Г, 20 без врата, 60Р, 40, 60А,
  • термоплоча: 240 см
  • термогрб: 240см
  • Во цената не се електричните уреди и садоперот
Clear
SKU: N/A Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУЈНА ЛУКС 300”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *