Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

КУЈНА ЛУКС 100

11.900,00 ден 9.690,00 ден

  • кабинет од ламинирана иверка боја – бела
  • врати – постформинг
  • боја на врати :  сакраменто мат/сонома мат/сумела мат/кристал мат/црвено сјај/бело сјај или комбинација на две бои по желба.
  • шкаф 60 – 60/72/30 см (ш/в/д)
  • шкаф 40 – 40/72/30 см (ш/в/д)
  • шкаф 401 – 40/82/52 см (ш/в/д)
  • шкаф 602 – 60/82/52 см (ш/в/д)
  • (во цената не е вклучена термо плотната , ел. уреди, садопери и додатоци)
  • ИСПОРАКА НЕ МОНТИРАНО ВО ПАКЕТИ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУЈНА ЛУКС 100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *