Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

КУЈНА РЕТРО 320

(1 customer review)

32.800,00 ден41.200,00 ден

 • Кабинет од ламинирана иверка бела или венге.
 • Врати медијапан ретро 18мм боја : бела мат/крем мат/мока мат.
 • Ногарки со можност на подесување на висината.
 • Метални рачки на вратите.
 • горни шкафови: 80г, 80г, 60г, 40
 • долни шкафови: 802, 800, 60с, 601Ф, 411
 • плотна:320cm
 • термогрб: 320cm
 • Во цената не се електричните уреди и садоперот
Clear
SKU: N/A Category:

1 review for КУЈНА РЕТРО 320

 1. Orhan Bajrami

  Pozdrav me interesira vakva kujna 5 m na el konstrukcia 3 m +2 m
  Uredite montazhni da bidad kako frizhider furna mikro masina na sadovi i aspirator ventil na gorniot del imam prozor 80 cm

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *