Одбравте да купите :
All4Home

КУЈНА 3Д 280Б

31.990,00 ден40.990,00 ден

  • Кабинет од ламинирана иверка бела или венге.
  • Врати медијапан со висок сјај во три димензионална форма 18мм боја : бела перл/сива/бери.
  • Ногарки со можност на подесување на висината.
  • Метални рачки на вратите.
  • горни шкафови: 60г, 60г, 60г, 40
  • долни шкафови: 602, 602, 60с, 601Ф, 411
  • плотна:280cm
  • Во цената не се електричните уреди и садоперот
Clear
SKU: N/A Category:

Description