Одбравте да купите :
All4Home

КУЈНА 3Д 300

35.990,00 ден44.990,00 ден

  • Кабинет од ламинирана иверка бела или венге.
  • Врати медијапан со висок сјај во три димензионална форма 18мм боја : бела перл/сива/бери.
  • Ногарки со можност на подесување на висината.
  • Метални рачки на вратите.
  • горни шкафови:  60Г,  60Г,  60Г, 60Г,  60Г
  • долни шкафови: 602, 601Ф, 602, 601P, 601P
  • плотна: 180cm и  120cm
  • Во цената не се електричните уреди и садоперот
Clear
SKU: N/A Category:

Description

 

Additional information

Weight N/A