Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЛАГО

26.790,00 ден 21.790,00 ден

  • Боја : торонто и флорида
  • пвц орнамент црн сатен
  • Димензија : 261/42/180
  • место за ТВ : 107/90
  • Материјал : Ламинирана иверка 18мм
  • меко затврање на вратите
  • не се монтира на зид
  • LED осветление
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛАГО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *