Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЛЕО М

25.800,00 ден28.300,00 ден

  • Боја  : Антрацит сива или Антрацит црна
  • Материјал : Ламинирана иверка 16 мм
  • Димензија : 200 (220) (240) /62/215 (ш/д/в)
  • две фиоки во гардероберот
  • Огледало на вратата
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА

 

Clear
SKU: N/A Category: