Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

ЛИНА

22.000,00 ден

  •  Димензија: ш/в/д: 245/74/195
  • Со функција на развлекување гарнитурата се претвора во простран лежај со димензии 140/210
  •  Боја: квалитетна кафеава ткаенина во комбинација со крем – еко кожа
  •  Можност за десен и лев агол
  • Вклучена табуретка

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛИНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *