Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

МАЖЕСТИК

68.400,00 ден 58.990,00 ден

  • боја: даб крафт бел 16 мм и бело сјај 18 мм
  • материјал: ламинирана иверка
  • легло: 244/100/206 (ш/в/д)
  • гардеробер 160/189/52.5 (ш/в/д)
  • две ноќни шкафчиња 45/35/46 (ш/в/д)
  • тоалетна 70/73/43 (ш/в/д)
  • амортизери за подигање на душекот
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МАЖЕСТИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…