Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

МИГЛЕНА

15.800,00 ден 12.999,00 ден

  • боја: орев, венге или бука
  • материјал: 100% бука и фурнирана плотна
  • димензија: 140/75/90
  • димензија на отворена: 180/75/90

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МИГЛЕНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *