Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

МИЛАНО

32.900,00 ден 26.900,00 ден

  • боја: сонома, венге или венге/астра
  • материјал : ламинирана иверка 16 мм
  • легло со ноќни шкафчиња : 206/78/225
  • амортизери за подигње на душекот и остава под душек
  • Вклучен душек : 160/200
    гардеробер трокрилен со огледало на врата: 120/191/52,5
  • тоалетна со 4 фиоки : 50/76/43,5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МИЛАНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *