Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

МИРА Б

7.200,00 ден

  • боја: даб бронза
  • материјал: иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 95/190/35см
  • не се монтира на зид
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МИРА Б”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *