Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

МОЛИКА

14.900,00 ден 11.500,00 ден

  • боја: бела , златен даб , бел даб , сонома или венге
  • бленди боја : бела , крем , црна , венге , орев
  • материјал : ламинирана иверка 16 мм 
  • димензија 120/215/51 (ш/в/д)
  • огледало на гардероберот 
  • две фиоки во средината