Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

МОНИКА

20.900,00 ден 16.300,00 ден

 • Боја: бело фладер и бело сјајно 
 • Материјал : ламинирана иверка 16 мм и медијапан 16 мм
 • Лежај: 180/71/206 (ш/в/д) 
 • Вклучени амортизери за подигање на душекот
 • Ноќни шкафчиња 2 броја 50/51/35 (ш/в/д) 
 • Медијапан профил , бел
 • ОПЦИЈА : Гардеробер: 120/190/52 (ш/в/д) цена 13,920 ден
 • Меко затварање на гардероберот
 • ОПЦИЈА : Тоалета: 120/80/46 (ш/в/д) цена 8,980 ден
 • ОПЦИЈА : Латофлекс 160/200 цена 5,200 ден
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОНИКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *