Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 001 Б

5.990,00 ден10.790,00 ден

  • боја; сонома/бела
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 84/75/193
  • со механизам за подигање на душек
  • за еднолицев душек 82/190
Clear
SKU: N/A Categories:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 001 Б”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *