Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 004 А

12.990,00 ден 10.900,00 ден

  • боја: босфор/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 97/75/206
  • СО ДВЕ ФИОКИ
  • за еднолицев душек 90/200

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 004 А”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *