Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 004 Б

(1 customer review)

12.990,00 ден 10.990,00 ден

  • боја: сонома/бело
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • димензија ш/в/д: 97/75/206
  • СО ДВЕ ФИОКИ
  • за еднолицев душек 90/200

1 review for М 004 Б

  1. Стојанчо

    Ми требаат два лежаи М004Б, еден лев и еден десен (без душеци) со латофлекс за душек со димензии 200х90. Ако е можно, пишете ми цена и рок за испорака. Однапред ви благодарам

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *