Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 014 Б

16.200,00 ден 13.399,00 ден

  • Димензија: ш/в/д; 151/205/60
  • Боја: сонома и бела
  • Материјал: квалитетна ламинирана иверка
  • врати на лизгање
  • избор на декорот на вратите 
  • Бесплатна достава !