Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 018 А + М 022 А

8.820,00 ден 7.798,00 ден

  • Димензија: ш/в/д; 87/195/50
  • Димензија на надградба: ш/в/д: 87/45/50
  • Боја: босфор и астра
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм