Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 018 Б

5.800,00 ден 5.199,00 ден

  • Димензија: ш/в/д; 87/195/50
  • Боја: сонома и бела
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм
  • ОПЦИЈА + НАДГРАДБА М 022 Б (2.599,00 ден)