Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 020 Б

9.100,00 ден 8.699,00 ден

  • Димензија: ш/в/д;131/195/50
  • Боја: сонома и бело
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм
  • ОПЦИЈА + НАДГРАДБА М 024 A (3.199,00 ден)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 020 Б”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *