Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 021 Б + М 024 Б

13.900,00 ден 11.998,00 ден

  • Димензија: ш/в/д;131/195/50
  • Димензија на надградба: ш/в/д: 131/45/50
  • Боја: сонома и бело
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм