Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 021 Б

9.200,00 ден 8.799,00 ден

  • Димензија: ш/в/д;131/195/50
  • Боја: сонома и бела
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм
  • ОПЦИЈА + НАДГРАДБА М 024 Б (3.199,00 ден)