Одбравте да купите :
All4Home

М 2006

4.790,00 ден8.890,00 ден

  • боја: сонома , бела , венге
  • материјал: ламинирана иверка 
  • димензии: ш/в/д: 204,5/71/94,5
  • со подница за душек 90/200
  • опција : латофлекс
  • опција : душек Роси 90/200
Clear
SKU: N/A Categories: