Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

М 2011

10.990,00 ден

  • боја: сонома или гранд сасо 
  • материјал: ламинирана иверка 
  • димензии:ш/в/д: 121/59/192
  • со механизми за подигање на душек
  • вклучен душек 120/190
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 2011”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *