Одбравте да купите :
All4Home

М 024 Б

3.199,00 ден

  • Димензија: ш/в/д; 131/45/50
  • Боја: сонома и бело
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм
  • Надградба за М 020 А и М 021 А