Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ВЕНО 3 НАДГРАДБА

3.650,00 ден 2.999,00 ден

  • боја: венге, сонома и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија: 117/49/50