Одбравте да купите :
All4Home

НОЌНО ШКАФЧЕ 1

1.560,00 ден

  • материјал: иверка 16мм; кант: 0,5мм
  • димензија: ш/в/д: 40/40/30,5см
  • боја: сонома, венге, венге + астра