Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ОФИС 11

2.350,00 ден 1.999,00 ден

  • боја: венге 316/сонома
  • материјал:  ламинирана иверка 16мм;   кант:  0.5мм
  • димензии: ш/в/д:  40/106/ 36
Category: