Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ОФИС 15

4.250,00 ден 3.699,00 ден

  • боја: венге 316/сонома
  • материјал:  ламинирана иверка 16мм;   кант:  0.5мм
  • димензии: ш/в/д:  40/175.5/ 36
Category: