Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ОФИС 17

3.350,00 ден 2.799,00 ден

  • боја: венге 316/сонома
  • материјал:  ламинирана иверка 16мм;   кант:  0.5мм
  • димензии: ш/в/д:  35/59/ 45
Category: