Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ОФИС 18

2.750,00 ден 2.399,00 ден

  • боја: венге 316/сонома
  • материјал:  ламинирана иверка 16мм;   кант:  0.5мм
  • димензии: ш/в/д:  35 / 58,8 / 45
Category: