Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

РОКСАНА

86.000,00 ден 73.900,00 ден

  • боја: магента сјај и бела сјај
  • материјал: ламинирана иверка 18 мм и медијапан 18 мм
  • легло: 192/206/111 (ш/в/д)
  • гардеробер со огледала 180/211/59 (ш/в/д)
  • две ноќни шкафчиња 45/35/46 (ш/в/д)
  • тоалетна со огледало 90/40/180 (ш/в/д)
  • амортизери за подигање на душекот
  • остава под душек
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РОКСАНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…