Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

САВАНА

11.600,00 ден

  • Лево натказна : 35/100/35
  • Тв сталажа : 120/35/35
  • Сталажа над ТВ : 60/100/35
  • Десна натказна : 155/20/20
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “САВАНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *