Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

САХАРА

62.300,00 ден 52.500,00 ден

 • боја: црна сјај орнаменти сребрени и кожа сребро
 • материјал: ламинирана иверка 18 мм
 • легло: 192/105.5/204 (ш/в/д)
 • гардеробер 180/190/52 (ш/в/д)
 • две ноќни шкафчиња 35/40/35 (ш/в/д)
 • тоалетна 90/75/42 (ш/в/д)
 • огледало на тоалетна 115.5/63.2 (ш/в/д)
 • вклучен душек 160/200
 • остава под душек
 • механизам за подигање на душек
 • подарок табуретка кожа
 • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “САХАРА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…