Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

СИНДИ

37.200,00 ден 30.990,00 ден

  • боја: светло дрво и HDF венге
  • материјал : ламинирана иверка 16 мм
  • амортизери за подигање на душек
  • гардеробер под душек за складирање
  • Вклучен душек 160/200
  • лежај 164/90/204 (ш/в/д)
  • две ноќни шкафчиња 50/35/35 (ш/в/д)
  • гардеробер 180/200/55 (ш/в/д)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СИНДИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…