Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 1003

9.800,00 ден 8.999,00 ден

  • боја: сонома, орев адмирал, даб дакота и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија 120/191/52.5
  • меко затварање на вратите

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 1003”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *