Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

M 1006

15.900,00 ден 12.390,00 ден

  • боја : бела , сонома, орев , златен даб и венге/астра
  • материјал: квалитетна ламинирана иверка
  • димензија 150/191/59
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА !