Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

С 120-190

2.399,00 ден

  • боја: венге , астра или сонома
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • ЛЕГЛО (120/190)  цена 2.399,00
  • МАЛА СТРАНА 120  цена 979,00
  • ГОЛЕМА СТРАНА 190  цена 1.559,00
  • ДУШЕК РОСИ (120/190)  цена 5.100,00

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “С 120-190”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *