Одбравте да купите :
All4Home

М 2005

8.590,00 ден12.490,00 ден

  • боја: венге , даб дакота , сонома и орев адмирал
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • димензија легло: 228/71/87
  • со подница 82/190
  • опција : латофлекс
  • опција : душек 82/190
Clear
SKU: N/A Categories: