Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 2015

17.760,00 ден 15.400,00 ден

  • боја: даб бронза
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • сендвич изведба
  • легло 95,5/227,5/77
  • вклучени душеци 90/200

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 2015”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *