Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 2017

10.900,00 ден17.900,00 ден

  • боја: сонома
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • дво спратно легло 204,5/96/161 (ш/в/д)
  • за душеци 90/200
Clear
SKU: N/A Categories: